چهار شنبه، 1 بهمن 1399 / 2021 January 20
بازدید : 6287 تاریخ درج : 1392/5/10 زمان : 19:55:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

پیام رئیس مجلس خبرگان رهبری به مناسبت یوم اللّه جهانی قدس

بسمه تعالی

مردم آگاه ایران اسلامی

روز قدس روز رهایی مسلمانان از چنگال صهیونیسم بین الملل است.

روز جهانی قدس روز پاسداشت بیش از نیم قرن مقاومت و مبارزه ملت مظلوم فلسطین است. روز جهانی قدس روز فریاد آزادی خواهی و گرامیداشت خون هزاران شهید و یادآور رنج ها و مرارت های میلیون ها آواره فلسطینی است.

  روز جهانی قدس روز بزرگداشت امام خمینی (ره) به عنوان پرچمدار مبارزه با استبداد جهانی و صهیونیسم بین الملل است. هم او بود كه در روز های آغازین نهضت اسلامی ملت ایران دو موضوع را هدف قرار داد:

  1. مظالم آمریكا در ایران و جهان
  2. ستم ها و جنایات رژیم اشغالگر قدس به عنوان یك رژیم نا مشروع در قلب كشور های اسلامی

ملت بزرگ ایران

امروز كه بیداری اسلامی استبداد و استعمار خارجی را دركشورهای اسلامی هدف قرار داده است مسلمانان مدیون شجاعت و بصیرت و هوشیاری امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است.

هم او بود كه همگان را دعوت به جهاد و مقاومت علیه تبهكاران اسرائیل غاصب كرد.

هم او بود كه بذر بیداری را در بلاد اسلامی كاشت و امروز ما شاهد ثمره این مقاومت و مبارزه و تعمیق آن در جهان اسلام هستیم.

مسلمانان جهان

قدس قبله نخستین و حرم دوم مسلمانان جهان است ما در هیچ شرایطی نمی توانیم آنرا در چنگال صهیونیسم جنایتكارتا ابد غضب شده تلقی كنیم. برای رهایی قدس شریف و كوتاه كردن دست كفار و مشركین از این حرم شریف نباید از هیچ كوششی فروگذار كنیم.

جنگ 33 روزه حزب اللّه و 22 روزه حماس نشان داد قدرت صهیونیسم و افسانه شكست ناپذیری آن یك توهم است و اگر همت كنیم می توانیم ریشه فساد و تباهی تروریست های اسرائیلی را در منطقه و جهان با بسیج دنیای اسلام از بیخ و بن بركنیم.

آزادگان جهانی

روز قدس یك روز جهانی است، روز مقابله مستضعفین با مستكبرین ، روز پاسداشت كرامت و آزادی انسانی ، روز مقابله با ابر قدرت ها ، روز بیداری و هوشیاری، روز رهایی از قید اسارت و بردگی قدرت های شیطانی  و بالاخره روز پیوستن به خدا و اتكا به قدرت لایزال الهی است.

باید این روز بزرگ را گرامی بداریم و عظمت آنرا به گوش جهانیان برسانیم امسال نیز آمریكا در غفلت و سردرگمی اعراب و برخی رهبران خود فروخته جهان اسلام دور تازه ای از گفتگو های سازش را مدیریت می كند كه با لطف خداوند متعال این تلاش ها،  همانند گذشته با شكست و نا كامی رو به رو خواهد شد و خط مقاومت جهاد و پایداری مقابل رژیم اشغالگر قدس پر قدرت تر از همیشه در برابر این سازش خواهد ایستاد.

مسلمانان در روز جهانی قدس امسال چنین تلاش های مذبوحانه ای را محكوم  خواهند كرد و اجازه خیانت و پاك كردن بیش از نیم قرن جنایات رژیم صهیونیستی را به احدی نخواهند داد.

اینجانب و نیز اعضای معزز مجلس خبرگان رهبری با گرامی داشت روز قدس همپای میلیون ها مسلمان در سراسر ایران و جهان به خیابان ها خواهیم آمد و جنایات آمریكا و رژیم صهیونیستی را در حق ملت مظلوم فلسطین محكوم می كنیم و از خداوند بزرگ آزادی قدس شریف را مسئلت می نماییم.

                                                                                                     والسلام علیكم و رحمت الله و بركاته

                                                                                                                محمد رضا مهدوی كنی

                                                                                                            رئیس مجلس خبرگان رهبری

                          دبیر جامعه روحانیت مبارز

                            08/05/92

ارسال نظر
نویسنده
متن
*