یکشنبه، 17 اسفند 1399 / 2021 March 7
بازدید : 7829 تاریخ درج : 1391/6/15 زمان : 19:53:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

اولین نطق پیش از دستور جلسه صبح چهارشنبه

   مجلس خبرگان رهبری در دومین روز اجلاسیه دوازدهم خود كه با حضوراكثریت اعضاء آغاز به كار كرد.

   در جلسه سوم این اجلاسیه، ابتدا آیاتی از كلام الله مجید، تلاوت شد و سپس بر اساس آئین نامه این مجلس تعدادی از نمایندگان به ایراد نطق پرداخته و پیرامون مباحث مربوط به مجلس خبرگان و مسائل جاری كشور، اظهار نظر كردند.

   نخست آیت الله مهدوی كنی، ریاست مجلس خبرگان رهبری در سخنانی كوتاه، مجدداً بر ضرورت تسریع در بازسازی مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی تأكید و از اقدامات خبرگان ملت در خصوص كمك به بازسازی این مناطق بویژه بازسازی و تعمیر مساجد آسیب دیده تشكر و قدردانی نمود.

   سپس طرح های پیشنهادی كمیسیون آیین نامه این مجلس، مورد بحث و بررسی نمایندگان قرار گرفت.دستوركار دیگر اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری ایراد نطق های پیش از دستور اعضای این مجلس بود.

   حجت الإسلام و المسلمین علی معلمی نماینده استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری در نطق های پیش از دستور خود از حضور پر شور مردم همیشه در صحنه در راهپیمایی روز قدس قدردانی كرد و افزود:« جا دارد كه از این مردم عزیز در حمایت از نظام و انقلاب همیشه در صحنه هستند، تشكر و قدردانی نمود.»

   وی در ادامه از مشكلات جدی معیشتی مردم بویژه قشر كارگر سخن گفت. ایشان در این خصوص از دولتمردان و مسؤولین، تلاش هر چه بیشتر را در راستای جلب حمایت مردم از نظام اسلامی را خواستار شد. همچنین در بخش دیگری از سخنان خود گفت :« نباید به بهانه اجرای اصل 44، موجبات نارضایتی مردم، به خصوص كارگران را فراهم آورد.»

ارسال نظر
نویسنده
متن
*