چهار شنبه، 1 بهمن 1399 / 2021 January 20
بازدید : 8207 تاریخ درج : 1391/6/15 زمان : 03:23:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

آخرین سخنران پیش از دستور جلسه عصر سه شنبه چهاردهم شهریور

   آخرین نطق جلسه عصر اجلاس دوازدهم، از سوی حجت الإسلام و المسلمین سید محمد واعظ موسوی نماینده مردم استان آذربایجان شرقی صورت پذیرفت.

   ایشان پس از ذكر یاد و خاطره مرحوم آیت الله قره باغی رحلت این عضو مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت. موضوع دیگری كه از سوی ایشان مورد اشاره قرار گرفت ، زلزله اخیر در استان آذربایجان شرقی و سفر حكیمانه مقام معظم رهبری و به تبع آن كمك شایان و بی شائبه ملت شریف كشور اسلامی مان را موجب تسریع در ترمیم خرابی ها و برطرف شدن آلام مردم حادثه دیده این مناطق دانست و افزود :« در این جایگاه شریف از مقام معظم رهبری دولت خدمتگزار ، مراجع عظام و مردم دلسوز و همیشه در صحنه از سوی تمام نمایندگان مردم استان آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری ، تشكر و قدردانی ویژه خود را اعلام می نمایم.»

   وی البته رفع برخی كاستی ها و ناكارآمدی ها از سوی مسؤولین در ارائه خدمات را با توجه به نزدیك شدن به فصل سرما در این مناطق خواستار شد.

   نكته دیگری كه این نماینده مجلس خبرگان رهبری به آن پرداخت ، مسأله لزوم و ضرورت رشد جمعیت بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری و دولتمردان نظام را برای جلوگیری از آفات كاهش جمعیت ، بسیار مهم و حیاتی قلمداد نمود.

   وی وجود بسترها و زیر ساخت های لازم در كشور را برای رشد جمعیت بسیار خوب ارزیابی كرده و افزود زنگ خطر كاهش جمعیت به صدا درامده و این در درازمدت رشد و توسعه كشور را با مشكل  جدی مواجه خواهد كرد.

   ایشان خواهان آن شد كه هشدار مقام معظم رهبری در این خصوص از سوی مردم و مسئولین جدی گرفته شود تا هم موجب حفظ كیان خانواده و هم مایه رشد جامعه گردد و خاطر نشان كرد رشد جمعیت با توجه به فراهم آمدن زمینه  های آن پویایی و بالندگی جامعه را به دنبال خواهد  داشت.

   پس از پایان نطق های پیش از دستور ، جلسه با بررسی طرح پیشنهادی كمیسیونهای مجلس خبرگان رهبری به كار خود ادامه داد.

ارسال نظر
نویسنده
متن
*