یکشنبه، 17 اسفند 1399 / 2021 March 7
بازدید : 7054 تاریخ درج : 1391/6/14 زمان : 22:17:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

راهبرد جمهوری اسلامی ایران در قبال بیداری اسلام محوریت اندیشه دینی، تقویت مقاومت و تثبیت وحدت اسلامی

   نخستیمن مهمان ویژه اجلاس دوازدهم جناب آقای دكتر جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی بود كه در ساعت 11:10 صبح در جایگاه سخنران قرار گرفت.

   دبیر شورای عالی امنیت ملی، با اشاره به سابقه رویكرد تقابلی امریكا با انقلاب اسلامی در سه دهه گذشته تصریح كرد ظرفیت های بالفعل و بالقوه انقلاب اسلامی و مزیت های جمهوری اسلامی ایران در عرصه های سیاسی، ‌اقتصادی و علمی در منطقه و جهان امریكا را منفعلانه به طراحی فشارهای همه جانبه علیه ملت ایران كرده است.


   دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران به ویژه در عرصه تثبیت اندیشه دینی به عنوان خواستگاه مطالبات مردم منطقه و نیز انزوای راهروی رژیم صهیونیستی در عرصه منطقه و جهان تصریح كرد سایه اقتدار فراگیر جمهوری اسلامی ایران امنیت و ثبات را در منطقه حاكم گردانیده است.

   دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اظهار نظر یكی از مقام های سابق عالی رتبه امریكا مبنی بر اینكه خاورمیانه كلید تسلط بر دنیا است و  قلب خاورمیانه نیز ایران است تصریح كرد هر چند امریكایی ها از هیچ گونه تهدید و فشاری علیه ملت ایران فروگذار نمی كنند ولی جمهوری اسلامی ایران توانسته است تا با منطقی روشن گفتمان انقلاب اسلامی در تقابل با امریكا و رژیم صهیونیستی را به گفتمان برتر ملت های منطقه تبدیل كرده است. به گونه ای كه به اذعان مبانی غربی میزان تنفر از امریكا در مردم منطقه رو به فزونی است.

   دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به طراحی امریكا برای ساماندهی ظرفیت رژیم صهیونیستی برای تقابل جریان انقلاب اسلامی و تاكید ظرفیت های آزاده شده در منطقه ناشی از بیداری اسلامی تصریح كرد امروز تدبیر برای بقای رژیم صهیونیستی به مهمترین چالش دولتمردان امریكایی تبدیل شده است.

   دبیر شورای عالی امنیت ملی با تقسیم كردن عمر رژیم صهیونیستی به دوره 30 ساله قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و دوره 30 ساله پس از پیروزی انقلاب اسلامی تصریح كرد 30 سال نخست دوره پیروزی ها و موفقیت های رژیم صهیونیستی در جنگ های 1948 و 1967 بوده اما پس از پیروزی انقلاب اسلامی رژیم صهیونیستی با عقب نشینی از سرزمین های اشغالی لبنان و شكست در جنگ های 33 روزه از سفارت لبنان و جنگ 22 روزه مقاومت فلسطینی امید برای ادامه حیات رژیم صهیونیستی روبه افول است.

   دبیر شورای عالی امنیت ملی با تاكید بر رسالت انقلاب اسلامی برای بهره گیری از توان امت اسلامی در مسیر تقابل با نظام سلطه تصریح كرد راهبرد جمهوری اسلامی ایران در قبال جریان بیداری اسلامی مبتنی بر محوریت اندیشه دینی تقویت مقاومت و تثبیت وحدت اسلامی است.

ارسال نظر
نویسنده
متن
*