یکشنبه، 17 اسفند 1399 / 2021 March 7
بازدید : 7336 تاریخ درج : 1391/6/14 زمان : 20:26:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

آخرین نطق پیش از دستور جلسه صبح سه شنبه

   آخرین نطق پیش از دستور جلسه اول دوازدهمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری ، از سوی آیت الله دكتر احمد بهشتی یكی از نمایندگان مردم استان فارس ارائه شد.

   وی رحلت آیت الله قره باغی را تسلیت و تعزیت گفت و سپس به تحلیل مسائل اتفاق افتاده در كشور « میانمار» و قتل عام مردم مسلمان این كشور و اتفاقات سوریه پرداخت.

   وی در ادامه به برگزاری اجلاس «نم» در كشورمان و دستاوردهای عظیم این كنفرانس اشاره و برپایی این اجتماع عظیم كشورهای عضو این جنبش از سوی جمهوری اسلامی بسیار با اهمیت ارزیابی نمود.
   نماینده استان فارس در خبرگان رهبری همچنین افزود: « انقلاب اسلامی با رهبری حضرت امام قدس سره روح تازه ای در جنبش های مبارز علیه نظام استعماری و استكباری دمید.»

   وی اظهار امیدواری كرد این اجلاس تاریخی بتواند موجب آن شود كه نظام جمهوری اسلامی با استفاده از موقعیت ریاست سه ساله بر این جنبش ، آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل را در سطح جهان گسترش دهد.

   دكتر بهشتی افزود:« برگزاری این اجلاس توسط جمهوری اسلامی نشان داد تحریم ها نتوانسته این نظام را منزوی نماید.»

    وی در ادامه ، مسأله اقتصاد مقاومتی كه از سوی مقام معظم رهبری برای مقاومت در برابر تحریم ها مطرح شده از اهمیت فوق العاده ای برخوردار دانست و دراین راستا اجرای جدی مفاد اصل 44 قانون اساسی و همكاری قوای سه گانه را خواستار شد.

   نماینده مردم فارس ، در پایان با اشاره به واقعه هشتم شوال ، سالگرد تخریب قبور ائمه بقیع توسط وهابیان كوردل آ این جنایت و جنایت های مشابه این افراد علیه مسلمین جهان را به شدت محكوم نمود.

   پس از پایان نطق های پیش از دستور ، مراسم تحلیف حجت الإسلام و المسلمین عالمی نماینده مردم استان خراسان رضوی و ماموستا حسام الدین مجتهدی نماینده اهل سنت استان كردستان مجلس خبرگان رهبری به عنوان نمایندگان جدید این مجلس انجام گرفت.

   پس از مراسم تحلیف ، انتخاب اعضای كمیته پنج نفره تدوین بیانیه پایانی صورت پذیرفت.ارسال نظر
نویسنده
متن
*