پنج شنبه، 8 آبان 1399 / 2020 October 29
بازدید : 6738 تاریخ درج : 1390/8/28 زمان : 21:18:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

گزارشی از هجدمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها

باسمه تعالى

یكی از رویدادهای مهم فرهنگی كشورمان، برپایی نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها است كه در سال جاری نیز هجدمین دوره آن از تاریخ سوم آبان ماه به مدت هشت روز در مكان مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار گردید.

دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری نیز همچون سالهای گذشته با عرضه فصلنامه علمی ـ پژوهشی حكومت اسلامی كه یكی از محصولات پژوهشگاه اندیشه سیاسی اسلام می‌باشد، در این نمایشگاه حضوری فعال داشت.در غرفه فصلنامه حكومت اسلامى، علاوه بر عرضه فصلنامه، مجموع مقالات این فصلنامه كه تاكنون 60 شماره از آن منتشر گردیده است، به صورت لوح فشرده (DVD) به علاقمندان عرضه می‌شد.

اما در كنار عرضه و فروش این محصولات، بخش عمدة فعالیت این غرفه، برگزاری نشست و پاسخگویی اعضای هیئت علمی و كارشناسان پژوهشگاه اندیشه سیاسی اسلام به مراجعین بود. به همین منظور آقایان حجج الاسلام: حسنعلی سلمانیان، نادعلی علی نیا خطیر، مهدی امیدى، علی رمضانی و محمد علی لیالی به تناسب در روزهای برگزاری نمایشگاه در غرفه حاضر و با رویی گشاده و سعه صدر به سؤالات مراجعه‌‌كنندگان در خصوص اندیشه و نظام سیاسی اسلام، دستاوردهای نظام ولایت فقیه و انقلاب اسلامی پاسخ مقتضی را می‌دادند. این نشست‌ها كه از استقبال بسیار بالایی برخوردار بود، موجب گردید تا بازدیدكنندگان در فضایی صمیمی سؤالات و شبهات خود را مطرح و از سوی كارشناسان، پاسخ خود را دریافت نمایند.


ارسال نظر
نویسنده
متن
*