یکشنبه، 19 مرداد 1399 / 2020 August 9
بازدید : 7686 تاریخ درج : 1390/6/16 زمان : 12:03:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

سخنان پیش از دستور صبح چهارشنبه - 4

آخرین نماینده ای كه در جلسه صبح چهارشنبه  سخن راند ، حجت الإسلام و المسلمین آقای عبدالمحمود عبداللهی نماینده مردم استان اصفهان بود.

ایشان در سخنان خود به برخی از ناهنجاری های اجتماعی موجود در جامعه و مسأله حجاب و عفاف را مورد اشاره قرار داد و وظیفه رسانه ملی و صدا و سیما در ترویج فرهنگ اسلامی در این زمینه را از اهمیت فوق العاده ای برخوردار دانست.

وی در عین حال ، پخش برخی از برنامه های مخرب فرهنگ اسلامی از صدا و سیما را مورد نقد قرار داد و اظهار داشت : بعضی سریالهای داخلی در عین حال كه با رعایت اقل حجاب است، اما مروج روابط غلط بین زن و مرد و تخریب كننده حریمهای لازم بین زن و مرد است كه در آموزه های دینی وجود دارد. حتی در مصاحبه ها در عین حفظ اقل حجاب استفاده از جاذبه های غیر شرعی دیده می شود.

حجت الإسلام و المسلمین عبد اللهی با روبه فزونی دانستن پخش فیلمهای خارجی ، نتیجه آن را ترویج فرهنگ اختلاط و روابط جنسی نا مشروع و سست كردن نظام خانواده عنوان كرد.

ایشان در همین راستا وظیفه مجلس خبرگان رهبری را خطیر دانست  و در عین حال از نقاط قوت سیما در اطلاع رسانی پیرامون مواضع سیاسی رهبری و نظام ، روشنگری نسبت به فتنه گریهای مخالفان داخلی و خارجی ، پخش معارف اسلامی و شعائر دینی و حتی برنامه هایی محدود در دفاع از طرح عفاف و حجاب قدردانی كرد

ارسال نظر
نویسنده
متن
*