یکشنبه، 19 مرداد 1399 / 2020 August 9
بازدید : 7723 تاریخ درج : 1390/6/16 زمان : 11:40:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

سخنان پیش از دستور صبح چهارشنبه - 3

حجت الإسلام و المسلمین نعیم آبادی نماینده مردم استان هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری، سومین سخنران پیش از دستور جلسه سوم اجلاسیه دهم مجلس خبرگان رهبری بود.

ایشان سخنان خود را با ذكر روایتی از پیامبر اكرم ( صلی الله علیه و آله و سلم)  به این مضمون كه شیاطین هنگامی كه از راه اعمال مأیوس شد وارد میدان تشكیك در میدان اندیشه می شود، آغاز نمود و گفت: استكبار از راههای مختلف عملی تأیید منافقان، جنگ تحمیلی و تحریم اقتصادی طرفی نبست و اینك حمله خود را به عقائد و افكار اسلامی و انقلابی با شدت تعقیب می نماید .ایشان تكلیف مهم پرداختن به تبیین عقائد صحیح را تكلیف صاحب نظران دانست و خطر تهاجم فرهنگی به مبانی اسلامی و هم مبانی نظام را گوشزد نمود.

نماینده مردم هرمزكان در مجلس خبرگان در ادامه از انتشار نشریه خاتون و ساخت فیلم موهن « ظهور نزدیك است» را كه از سوی جریان انحرافی صورت گرفته است، انتقاد و به شدت محكوم كرد و این قبیل اقدامات را در راستای دشمنی های و نقشه های شوم غرب و استكبار جهانی دانست.

وی سپس از سفر مقام معظم رهبری به استان هرمزگان قدردانی كرد و این سفر را مایه خیر و بركت برای استان و موجب تقویت روحیه و ضرورت سركشی و توجه به نیروهای مسلح مستقر در این استان قلمداد نمود و فصل جدیدی و درس جدیدی برای همگان دانست.

ایشان در پایان مسأله پویایی اقتصاد در سال جهاد اقتصادی را مورد تأكید قرار داد.

ارسال نظر
نویسنده
متن
*