یکشنبه، 19 مرداد 1399 / 2020 August 9
بازدید : 7456 تاریخ درج : 1390/6/15 زمان : 11:55:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

سخنان پیش از دستور صبح سه شنبه - 4

حجت الإسلام و المسلمین آقای سید عبدالهادی حسینی شاهرودی نماینده خبرگان رهبری از استان گلستان آخرین سخنران پیش از دستور جلسه دهم مجلس خبرگان رهبری بود.
این عضو مجلس خبرگان رهبری در ابتدا با قرائت فرازی از دعای افتتاح به سند متقن این دعا اشاره كرده و ولایت فقیه را مصداق اتم و اكمل این فرازاز دعای افتتاح دانست.
ایشان در صحن مجلس خبركان رهبری، ضمن انتقاد از ایجاد كنندگان فتنه 88 و جریان انحرافی ، از ریاست حوزه علمیه قم، ریاست و اعضای جامعه مدرسین ، اعضای شورای نگهبان و علمای بلاد خواست تا بر برگزاری دروس فقه با رویكرد ولایت فقیه به این مهم، اهمیت بیشتری معطوف دارند.
وی با اشاره به دروس خارج فقه حوزه علمیه قم، از تعداد بی شمار این دروس ابراز خرسندی كرد و از مدرسین خواهش نمود به موضوع ولایت فقیه بیشتر بپردازند.
حجت الإسلام و المسلمین شاهرودی ، حمایت حزب الله و مردم متدین از ولایت را ستود و آن را یك شور مقدس خواند. وی در عین حال از سخنان برخی از مسئولین و خواص كه موجب ضربه زدن به این جایگاه ارزشمند می شود، انتقاد جدی كرد.
این عضو مجلس خبرگان در پایان به برخی از تلاشهایی كه در سطح حوزه ها و مراكز دانشگاهی استان گلستان در راستای تبیین جایگاه ولایت فقیه صورت گرفته اشاره كرد و از مسئولین حوزه در این خصوص درخواست كمك و همكاری نمود.

ارسال نظر
نویسنده
متن
*