جمعه، 20 تیر 1399 / 2020 July 10
بازدید : 7154 تاریخ درج : 1389/6/23 زمان : 04:18:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

هشتمین اجلاس رسمی چهارمین دوره مجلس خبرگان رهبری( صبح سه شنبه)2

نخستین سخنران میهمان هشتمین اجلاس خبرگان رهبری آیت الله مصباح یزدی بود که پیش از ظهر سه شنبه به ایراد سخن پرداخت.
ایشان با بیان برکات انقلاب ، پیشرفتهای علمی و اقتصادی ایران را چشمگیر دانست و اظهار داشت باید شکرگزاری عملی نسبت به این نعمت ها صورت پذیرد.
نماینده محترم مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری مهمترین نعمت را پس از انقلاب اسلامی دستیابی به فرصتی برای شناختن اسلام و شناساندن آن به جهان دانست. وی خاطرنشان کرد متصدی شکرگزاری از این نعمت بزرگ همانا روحانیت معزز می باشند.
ایشان با بیان اینکه استکبار از اسلام هراس دارد و توجه به آیات قرآن نیز این نکته را به وضوح بیان می کند ، اضافه کرد دشمن درصدد زدودن ایمان از قلوب جوانان است.
رئیس موسسه امام خمینی در ادامه دغدغه مقام معظم رهبری را در مورد مسائل فرهنگی با بیان خاطره ای بیان نمود و اظهار داشت راه های بهتری برای ترویج اسلام بر اساس فکر اسلامی تاکنون وجود داشته است که ما از برخی از آنها غفلت کرده ایم.
ایشان با محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن ، اهانت قرآن را اهانت به مفهوم قرآن و احکام آن دانست. وی همچنین با بیان گسترش شبهات در بین جوانان و حتی نوجوانان خواستار توجه بیشتر نمایندگان محترم مجلس خبرگان به مسائل فرهنگی بخصوص در دانشگاهها شد و طرح ایجاد کمیسیونی برای بررسی مسائل فرهنگی کشور را  در مجلس خبرگان ضروری برشمرد.

ارسال نظر
نویسنده
متن
*