سه شنبه، 1 مرداد 1398 / 2019 July 23
بازدید : 7530 تاریخ درج : 1388/1/22 زمان : 04:17:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

جلسه ى معارفه ى رييس دفتر دبيرخانه ى مجلس خبرگان رهبرى در تهران برگزار شد

جلسه ى معارفه ى رييس دفتر دبيرخانه ى مجلس خبرگان رهبرى در تهران برگزار شد.

با گذشت دو سال از فعاليت هيئت رييسه و كميسيون هاى مجلس خبرگان رهبرى ; در اجلاس اخير طبق آيين نامه، انتخابات جديد برگزار و در تركيب اعضاى هيئت رييسه و كميسيون ها، تغييراتى حاصل شد.

پس از تعيين اعضاى جديد هيئت رييسه، در تاريخ  87/1/19 جلسه اى با حضور حضرت آية الله يزدى دامت بركاته رييس محترم دبيرخانه ى مجلس خبرگان رهبرى و تعدادى از نمايندگان محترم اين مجلس و كاركنان، براى معرفى مسؤول جديد دفتر دبيرخانه در تهران تشكيل شد.

در اين جلسه حضرت آيةالله يزدى دامت بركاته، در سخنانى ضمن تقدير و تشكر از خدمات حضرت حجة الاسلام و المسلمين دكتر حسن روحانى دامت توفيقاته، رييس سابق دفتر دبيرخانه در تهران، حضرت حجة الاسلام و المسلمين سيد ابراهيم رئيسى دامت توفيقاته، را به عنوان كارپرداز مجلس و رييس دفتر دبيرخانه ى خبرگان رهبرى در تهران، معرفى نمودند و توفيق ايشان را بر انجام وظايف قانونى طبق آيين نامه خواستار شدند.

حضرت حجة الاسلام و المسلمين آقاى سيد ابراهيم رييسى دامت توفيقاته هم در سخنانى از اعتماد نمايندگان محترم خبرگان نسبت به ايشان براى عضويت در هيئت رييسه خبرگان و تصميم هيئت رييسه براى قبول مسؤوليت دفتر تهران، تشكر نمودند.

عبدالمجيد يزدى
مسؤول دفتر رئيس
دبيرخانه مجلس خبرگان رهبرى

ارسال نظر
نویسنده
متن
*