چهار شنبه، 15 مرداد 1399 / 2020 August 5
بازدید : 3949 تاریخ درج : 1397/6/14 زمان : 10:25:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

نطق پیش از دستور حجت الاسلام و المسلمین معلمی

نماینده مازندران و امام جمعه قائم شهر در دومین روز اجلاس مجلس خبرگان در سخنانی با اشاره به مشکلات اقتصادی گفت: همه عزیزانی که متعهدانه، دردمندانه و خیرخواهانه در این اجلاس مطالبی را ارائه می کنند و در شرایط فعلی کشور از وضعیت اقتصادی و گرانی افسار گسیخته و پیامدهای نامطلوب آن گله دارند قطعاً تمایل داشتند رئیس جمهور محترم و مسئول اول اجرائی کشور و عضو این مجلس شریف، حضور می داشتند و مطالب نمایندگان محترم خبرگان را می شنیدند.

آقای رئیس جمهور! توزیع غیر منضبط سکه و ارز و پیامدهای زیانبار آن برای دولت و ملت موجب افزایش قیمتها در همه اجناس و در نتیجه ناخشنودی مردم گشت و طبعاً سوژه و فرصتی در اختیار عوامل استکبار قرار داد و بر جرأت و جسارت آنان افزود تا کینه نهفته خود را از انقلاب، امام و روحانیت ابراز کنند؛ خرابی را دیگران انجام دادند ولی تاوانش را باید نیروهای متدین تحمل کنند.

آقای رئیس جمهور! مجموعه نیروهای متدین کشور به ویژه اعضاء این مجلس خیرخواه شما بوده و مایل هستند شما در امور محوله موفق باشید. چرا رهنمودهای حکیمانه رهبری را که پیگیری و اجرائی نمودن آنها به سود شما و دولت شما و ملت می شد به موقع پیگیری و اجرائی ننمودید؟! چرا اقتصاد مقاومتی را که از آغاز دولت شما بر آن تأکید داشتند جدی نگرفتید؟ معظم له اخیراً در جمع کثیری از مردم فرمودند:  آحاد مردم مشکلات معیشتی را احساس می کنند بخشی از مردم واقعاً زیر فشارند گرانی مواد غذایی و مسکن به آنها فشار می آورد. کاهش ارزش پول ملی از مشکلات کنونی کشور است وقتی قیمت ریال این گونه پایین می آید یک کارگر روزمزد چیزی برایش نمی ماند.

حجت الاسلام و المسلمین معلمی در پایان افزود: رئیس جمهوری محترم! هنوز هم تا پایان دوره ریاست جهوری فرصت خوبی دارید بیایید برای رضای خدا و موفقیت خودتان خانه تکانی در دولت را با جایگزین ساختن عناصر مؤمن انقلابی و کارآمد انجام دهید. اقبال مردم با رعایت عدالت و پرهیز از تشریفات و هزینه های زائد و روی گردانی از قدرتهای بزرگ استکباری و خدمت خالصانه به مردم ماندگار خواهد بود.

ارسال نظر
نویسنده
متن
*