یکشنبه، 31 تیر 1397 / 2018 July 22
بازدید : 12172 تاریخ درج : 1396/6/30 زمان : 10:02:00
 
نام فرستنده
پست الکترونیکی گیرنده
پیام برای گیرنده

نطق حجت الاسلام و المسلمین علي اسلامي

نماينده استان قزوين در مجلس خبرگان و امام جمعه تاكستان در سخنراني پيش از دستور اجلاس خبرگان از دشمني استكبار با نظام اسلامي سخن گفت و تصريح كرد: از ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي دشمنان، اسلام و انقلاب اسلامي، تلاش كرده‎اند استقلال كشور را بشكنند. همانطور كه پيامبر در روز غزوه خندق (احزاب) فرمود: برز الايمان كله الي الشرك كله امروز هم آمريكا و انگليس و اسرائيل و جريان فتنه همه به جنگ ام القري اسلام (ايران اسلامي) آمده‎اند و جريانات انحرافي و التقاطي داخل را به كمك گرفته‎اند و عليه اعتقادات و باورهاي ديني بسيج شده‎اند تا با شهيد و شهادت و ايثار و استقلال و حجاب و عفاف،‌ مبارزه و ارزشهاي ما را به سخره و استهزاء بگيرند، اما سخن در اين نيست كه چرا آمريكا و انگليس با ما دشمني مي‎كنند؛ زيرا كه اقتضاء ذات اين غارتگران بين الملل همين است، اما عمده حرف اين است كه چرا در داخل، عده‎اي نوكري بيگانگان را برگزيده‎اند و حتي‌ بسياري از اينان با استفاده از بيت المال و امكانات اين نظام دست به دست دشمن مي‎دهند!
وي با انتقاد از كم كاري‎ها در عرصه نظارت ابراز داشت:‌ «چرا نظارت طبق قانون صورت نمي‎پذيرد و امر و نهي دلسوزانه رهبر فرزانه انقلاب كنار گذاشته مي‎شود؟ و عده‎اي حتي بعضاً در بين مسئولين و بدنه حكومت نفوذ كرده و فساد و حرامخواري و اختلاس را ادامه مي‎دهند و خيلي‎ها فقط نظاره‎گرند و اقدام عملي صورت نمي‎پذيرد؟! همه مي‎دانيم كه كارآمدي اسلام و مديريت فقاهت دنيا را مبهوت و حيران كرده و رشد سريع عملي و دفاعي به كشور داده، دشمن را مجبور به عقب نشيني كرده و سنگرها را فتح كرده و همچنان به پيش مي رود.
بايد فكري كرد و اقدام مناسب انجام داد سازوكار و مقرراتي ارائه شود و از اين طريق، مطالبات خبرگان تحقق پذيرد با تقاضا و التماس نمي‎شود جلوي اين مفاسد را گرفت، بلكه امر، فرمان و اعمال قانون مي‎خواهد.
شما اي حضرات خبرگان بيائيد چنين چارچوبي ارائه دهيد و مطالبات خود را از نهادها و سازمانها و مجموعه‎هاي ديگر مطالبه نمائيد. نبايد به اين و آن حواله دهيم. نبايد توقع داشت رهبر معظم انقلاب، تنها در صحنه حاضر باشند و همه امور را به تنهايي پيگيري كنند در حالي كه ايشان اين همه كارگزار در نظام دارند كه خبرگان هم از جمله آنهاست.

ارسال نظر
نویسنده
متن
*